STRATOVARIUS A FREEDOM CALL V MÁJI NA KOŠICKOM AMFÍKU!

OPEN FEST I.

STRATOVARIUS (Fin)
FREEDOM CALL (Ger)
TRISTANA (Sk)
RAVENCLAW (Sk)
a ďalší…

Sobota 31.5.2014, Košice – Amfiteáter

K13 – Košické kultúrne centrá a agentúra EPG prinášajú na Slovensko STRATOVARIUS – fínsku superskupinu a po novom už aj nemeckých melodikov FREEDOM CALL!

S radosťou oznamujeme, že sa nám podarilo ku fantastickým STRATOVARIUS pridať mimoriadne obľúbenú nemeckú veselú kapelku FREEDOM CALL. S novým albumom Beyond, s ktorým hlásia návrat ku koreňom, s navrátivším basgitaristom Ilkerom Ersinom a obrovským množstvom energie sa kapela naďalej teší stále väčšej priazni fanúšikov nielen v celej Európe. FREEDOM CALL sú práve na prvej prvej časti európskeho turné – „Light Over the Beyond Tour 2014“, avšak ponuku na hranie na Slovensku pred najlepším publikom na svete nedokázali odmietnuť!

Po koncertoch v rokoch  2004 v Martine, 2006 na Ružinej a troch skvelých akciách s GAMMA RAY v roku 2010 (Prešov, Žiar nad Hronom a Bratislava) je jasné že fanúšikovská základňa tejto power metalovej formácie nečíta len stovky fanúšikov, ale pár tisíc. Aby fanúšikovia najlepších melodických skladieb neboli ochudobnení, FREEDOM CALL odohrajú 90 minútový koncert!

A aby nebolo všetkého málo, vstupné na akciu sa upravuje z pôvodných 10,- € na veríme, že stále bezkonkurenčných 11,- € za obidve kapely, plus sa vám predstavia aj slovenské TRISTANA, RAVENCLAW, MEREDITH a PRÍJEMNÁ SPOLOČNOSŤ. Začiatok akcie bol stanovený na 16:00 a koniec niečo pred polnocou. Preto je sobota 31.5.2014 veľkým lákadlom, ako príjemne stráviť voľný čas výborným koncertom na amfíku v Košiciach !

Populárna kapela STRATOVARIUS vystúpi na jednom z 2 európskych vystúpení plánovaných pre rok 2014 v Európe exkluzívne na Slovensku!

Koncertný maratón sa uskutočňuje pod záštitou primátora mesta Košice – pána Richarda Rašiho.

Výpočet lákadiel však nekončí, sledujte preto stránky K13, EPG, Ticketportal a rockové či metalové stránky, rádio One Rock, rádio Prešov, Kiss alebo Fajnrock TV. Najneskôr v máji vám oznámime ešte jednu skvelú správu!

Tlačová správa