DREAM THEATER sa vracajú na Slovensko! V hlavnom meste vystúpia začiatkom roka 2023

DREAM THEATER budú na aktuálnom turné prezentovať albumovú novinku „A View from the Top of the World“ z roku 2021.

DREAM THEATER

BRATISLAVA. Po troch rokoch opäť navštívi Slovensko legenda progresívneho metalu DREAM THEATER. Tešiť sa na nich môžeme v piatok 27. januára 2023 v bratislavskom A4 Studio. Vstupenky sa predávajú exkluzívne cez listocheck.sk.

Stopu svojej hudby zanechali na mnohých miestach – od zimných olympijských hier, až po Broadway, kde dvakrát vypredali Radio City Music Hall. Skupina špičkových inštrumentalistov uznávaných na celom svete od začiatku svojej kariéry mení dejiny hudby.

Za ich najpredávanejší album je považovaný ich už v poradí druhý štúdiový album „Images and Words“, ktorý získal ocenenie Gold Record a je označovaný za kľúčový album v ich tvorbe.

Aj po stovkách vystúpení, 15 miliónoch predaných platní, dvoch nomináciách na cenu Grammy a takmer štyroch desaťročiach fungovania, sa kultová kapela DREAM THEATER pozerá dopredu a neustále skúma neprebádané zvukové dobrodružstvá.

Ich pätnásty album „A View from the Top of the World“ vyšiel minulý rok a v rámci jeho predstavenia sa zastavia aj na Slovensku.

Cena vstupenky na státie je 52,80 €. Okrem klasických vstupeniek na státie, bude v predaji aj limitované množstvo Early Entry vstupeniek, s ktorými budete môcť ísť do haly prednostne. Tie sa budú predávať po 75,90 €, rovnako ako klasické, cez listocheck.sk.

FB Event

DREAM THEATER v Bratislave

Tlačová správa