NILE sa vracajú na Slovensko: Tentokrát navštívia Bratislavu spoločne s MELECHESH

Bratislava opäť po niekoľkých rokoch privíta death metalovú legendu NILE, ktorá po úspešnom košickom koncerte predstaví svoj posledný album „What Should Be Unearthed“ na Slovensku aj po druhýkrát.

NILE (Usa) – technical death metal
MELECHESH (Isr) – black/death/eastern folk
EMBRYO (Ita) – melodic death metal/metalcore
support

Sobota 16.4.2016, Bratislava – Randal
Štart: 19:00, vstupné: 22 € (Forensick Music), 23 € (Ticketportal), 25 € (na mieste)

nile-band-2015

NILE

NILE okrem nového albumu predstavia fanúšikom aj veľké množstvo klasických skladieb zo starších albumov, tejto dnes už kultovej americkej death metalovej veličiny. NILE by mali odohrať 75-minútový set, ktorý bude prehliadkou brutálnosti aj technickej zručnosti, ako aj svojských originálnych a exotických prvkov na navodenie tej pravej egyptskej atmosféry.

Sprevádzať ich bude kapela, ktorá má k oblasti Blízkeho východu blízko nielen hudobne, ale aj geograficky , svojím pôvodom – MELECHESH.  Líder tejto pozoruhodnej black/death metalovej smečky Ashmedi totiž pochádza z Izraela. Podobne ako NILE, aj MELECHESH v minulom roku vydali u vydavateľstva Nuclear Blast svoju ďalšiu výbornú štúdiovku „Enki“. Fanúšikovia by sa mali dočkať približne hodinovej šou.

Spolu s NILE a MELECHESH vystúpia ešte ďalšie dva supporty, prvým z nich by mali byť Taliani EMBRYO, ktorí sú slovenským fanúšikom známi už z košického koncertu NILE. Ďalší support bude upresnený neskôr.

Nenechajte si ujsť tento pozoruhodný večer plný extrémneho metalu spojeného s neopakovateľnou príchuťou exotiky v sobotu 16. apríla v bratislavskom klube Randal!

FB Event

nile-melechesh-tour-2016

Plagát k druhej časti turné NILE

Zdroj: Apocalypse Booking / Forensick Music