Bratislavu navštívia dve rumunské skupiny: Ťahákom DORDEDUH

Úvodný júnový deň sa v Bratislave môžeme tešiť na výborný metalový koncert. BURN_Booking vám prináša dve rumunské a dve slovenské kapely.

REJUVENATION TOUR

DORDEDUH (Rom) – folk/pagan/black metal
TRANSCEATLA (Rom) – progressive death metal
RAVENARIUM (Sk – Bratislava) – technical death/black metal
ACHSAR (Sk – Levice) – pagan/folk metal

Streda 1.6.2016, Bratislava – Randal
Štart: 20:00, vstupné: 10 € (predpredaj), 12 € (na mieste)

Po tom, ako si dali minulý rok pauzu od živého vystupovania sa rumunskí majstri kombinácií folk, pagan a black metalu, o ktorých už dávno netreba uvažovať iba ako o „tých hudobníkoch z NEGURA BUNGET“, sa vracajú. Svojimi nahrávkami a očarujúcimi živými vystúpeniami si DORDEDUH vybudovali po celom európskom kontinente jasnú pozíciu a preto by bola obrovská chyba nenavštíviť zastávku ich Rejuvenation Tour v bratislavskom Randale.

Spolu s nimi sa tu objavia ďalší navrátilci. Bratislavské legendy technického death metalu RAVENARIUM pred nedávnom predviedli bezchybný reunionový koncert a nemáme ani najmenšie pochybnosti o tom, že vysoká latka zostane zachovaná aj tentokrát.

Ďalším rumunským zástupcom je progresívna banda TRANSCEATLA, v ktorej sa činia aj členovia hlavných hviezd večera, budeme zvedaví, čím nás prekvapia. Dúfame, že sľubovaný prog/death metal nás všetkých poteší.

No a dávku domácej pagan/folk nálady nám svojím pestrým a melodickým black/deathom prinesú Levičania ACHSAR.

FB Event

dirdedruh-bratislava-plagat

Plagát ku koncertu

Tlačová správa