SLAYER zavŕšili sériu krvavých klipov, OPETH zverejnili nové lyric video

SLAYER s novým klipom. OPETH zverejnili novú skladbu. CHROME DIVISION pracujú na novom albume. BRUTE pracujú na treťom albume. Košičania BLACK LIGHT nahrali debut.

slayer-2014

SLAYER

Thrash metalisti SLAYER sa prezentujú novým a poriadne krvavým videoklipom ku skladbe „Pride in Prejudice“ z aktuálnej radovky „Repentless“. Tento obrazový materiál, v ktorom aj tentokrát účinkuje herec Danny Trejo, bol opäť režírovaný BJ McDonnellom. Legendy tak zavŕšili „krvavú“ trilógiu nových klipov práve zo spomínanej dosky.

Prog metalisti OPETH zverejnili lyric video k novej skladbe s názvom „Will O the Wisp“ pochádzajúcu z ich chystanej novinky „Sorceress“, ktorá vyjde 30. septembra prostredníctvom vydavateľstva Nuclear Blast Records.

Nórska formácia CHROME DIVISION pracuje na novom albume, čoho dôkazom je video z predprodukcie. Za týchto okolností sa naskytá otázka či už je hotový nový album od DIMMU BORGIR, keďže v októbri minulého roka zdieľal Shagrath video, ktoré jasne naznačovalo práce na novej doske. Nechajme sa teda prekvapiť …

Domáci death metalisti BRUTE v týchto dňoch naplno zarezávajú v štúdiu, kde nahrávajú svoju v poradí tretiu radovku nazvanú „Henchmen“. Ešte dodáme, že čoskoro prinesieme aj rozhovor s lídrom kapely Steveom.

brute-henchman

BRUTE – Henchmen

Košická extrémní hudební scéna měla a má svojí neoddiskutovatelnou tradici a i v dnešní době chrlí ze svého chřtánu velice zajímavé formace. Nastupující generace, v tomto případě sdružená pod názvem BLACK LIGHT, připravila dva roky od založení a rok po loňském bezejmenném EP svoje debutové album „Name of the One“, čítající porci rovných osmi zářezů. K dispozici výhradně na stříbrném kotouči. – Tlačová správa