OBITUARY ponúkajú ďalšiu skladbu, DRAGONFORCE vydajú na jar nový album

OBITUARY a HAVOK zverejnili nové skladby. DRAGONFORCE vydajú nový album. DEEZ NUTS s novým videoklipom. ESAZLESA vydajú nový album.

OBITUARY

Americkí death metalisti OBITUARY zverejnili lyric video k novej skladbe „Turned to Stone“, pochádzajúcej z ich novej štúdiovky „Obituary“, ktorá vyjde 17. marca prostredníctvom labelu Relapse Records.

Power metalisti DRAGONFORCE oznámili, že ich nový album dostal názov „Reaching Into Infinity“. Na pulty predajní by sa mal dostať niekedy na jar prostredníctvom earMUSIC.

DRAGONFORCE – Reaching Into Infinity

Thrasheri HAVOK vypustili do sveta nový song s názvom „Ingsoc“. Ten nájdete na ich novej doske „Conformicide“, ktorá uzrie svetlo sveta 10. marca vďaka Century Media Records.

Rap metalová formácia DEEZ NUTS má nový videoklip ku skladbe „Purgatory“ z ich nového albumu „Binge & Purgatory“. Ten oficiálne vychádza 7. apríla u Century Media Records.

ESAZLESA po pauze vydají 18.2. nový materiál a to jako dlouhohrající desku. Půjde o první long-play nahrávku za celých 8 let existence kapely. Jejich první LP se jmenuje k dnešní době velmi příznačně, Společnost psů. Day After Records ji vydá jako dvojalbum na černém a růžovém vinylu společně s CD. První LP kapely ESAZLESA seženete na koncertech nebo v Day After e-shopu. Release párty se konají 18.2. v plzeňském klubu Pod Lampou společně s DROM a 22.2 v pražském Žižkostele s KOVADLINOU. Na obou koncertech se o afterparty postará Profesor Ikebara. – Tlačová správa