Len 12-ročný syn basáka METALLICY bude koncertovať s KORN! Novinky aj od DYING FETUS a TANKARD

KORN na turné s dvanásťročným basgitaristom. DYING FETUS prezradili detaily novom albume. TANKARD zverejnili novú skladbu. Slováci BLOODCULT s novým albumom.

Robert Trujillo s 12-ročným synom Tyeom

Vzhľadom k nepredvídateľným okolnostiam sa Reginald „Fieldy“ Arviza, basgitarista kapely KORN, nebude môcť zúčastniť nadchádzajúceho juhoamerického turné, ktoré začne 17. apríla. Nahradí ho iba 12-ročný (!!!) Tye Trujillo, syn Roberta Trujilla z METALLICY. „Sme sklamaní, že Fieldy sa k nám nemôže pripojiť, no sme radi, že urobíme niekoľko koncertov s mladým hráčom ako je Tye. Tešíme sa na privítanie Fieldyho, keď sa vrátime v máji do Štátov,“ píše sa na facebookovej stránke kapely.

Brutal death metalisti DYING FETUS prezradili, že ich nový album sa bude volať „Wrong One to Fuck With“ a vyjde 23. júna prostredníctvom Relapse Records. Nižšie nájdete aj artwork.

DYING FETUS – Wrong One To Fuck Witi

Pivní thrash metalisti TANKARD zverejnili lyric video k novej skladbe „Arena of the True Lies“ z ich novej radovky „One Foot In the Grave“, ktorá vyjde 2. júna prostredníctvom Nuclear Blast Records.

Martinská formace BLOODCULT v čele s Janekom Lovásom na konci ledna úspěšně absolvovala nahrávací frekvence ve studiu SPK Audio, kde natočila podklady pro svůj debut „The Old Cemetery Stories“. Nahrávka má za sebou veškeré další nutné procedury a právě v těchto dnech jde ven i s bonusem v podobě jediného dema kapely „Remains of the Deceased“. Milovníci vyžívající se v sugestivní syrovosti s odérem totální staroby budou chrochtat blahem. Klasická škola v té nejryzejší podobě. Album vychází u Support Underground.

BLOODCULT – The Old Cemetery Stories