SÚŤAŽ O 1 VOĽNÝ LÍSTOK NA BRATISLAVSKÝ KONCERT WHITESNAKE!

Máme pre vás novú súťaž a vôbec nie hocijakú! Agentúra Vagaboond nám venovala  jeden voľný lístok na koncert legendárnych WHITESNAKE, ktorý sa uskutoční 16. júna od 19.30 v bratislavskej Aegon NTC Aréne. Predkapelou tejto hard rockovej legendy bude slovenská skupina GREXABAT. Nebudete to však mať jednoduché, pretože musíte najskôr odpovedať na tri súťažné otázky, ktoré nájdete po kliknutí na „Čítať ďalej“.
Súťažné otázky:
1, Po ktorom albume si dali WHITESNAKE prvú oficiálnu pauzu?
2, V ktorej skupine pôsobil líder WHITESNAKE David Coverdale predtým než v roku 1977 založil WHITESNAKE?
3, V roku 1993 Coverdale spolupracoval a vydal jeden album s významným gitaristom. S ktorým?

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte Whitesnake. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Kompletná adresa je veľmi dôležitá, pretože lístok vám pošleme poštou! Správne odpovede posielajte do piatku 31. mája do 12. hodiny. Meno výhercu zverejníme ešte v ten istý deň! Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms správu a bude zverejnený na našich stránkach. Zároveň prosíme súťažiacich, aby sa zapojili do súťaže len tí, ktorí naozaj v prípade výhry na ten koncert pôjdu. Ďakujeme za pochopenie.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.