Corey Taylor (SLIPKNOT) sa oženil. Novinky hlásia aj SUICIDE SILENCE či THE DARK ELEMENT

Corey Taylor zverejnil fotky zo svadby. SUICIDE SILENCE prezradili detaily o novom albume. THE DARK ELEMENT zverejnili novú skladbu. ANVIL vydajú nový album. Novinky aj od BLACK TUSK a RAGNAROK.

Corey Taylor a Alicia Dove

Frontman kapiel SLIPKNOT a STONE SOUR – Corey Taylor sa oženil. Taylor si začiatkom mesiaca v Las Vegas vzal Aliciu Dove. Obaja zverejnili zábery zo svadby na sociálnych sieťach. Taylor a Dove sa zasnúbili v apríli.

 

Deathcoristi SUICIDE SILENCE oznámili, že svoj nový album pomenovali „Become the Hunter“ a ponúkne 11 skladieb. Novinka uzrie svetlo sveta začiatkom budúceho roka vďaka vydavateľstvu Nuclear Blast Records.

Kapela THE DARK ELEMENT zverejnila lyric video k novej skladbe „The Pallbearer Walks Alone“ z chystanej nahrávky „Songs the Night Sings“. Tá vyjde 8. novembra u vydavateľstva Frontiers Music Srl.

Veteránom ANVIL vyjde 14. februára u AFM Records nový štúdiový album s názvom „Legal at Last“.

Sludge metalisti BLACK TUSK zverejnili (NA TOMTO ODKAZE) novú pieseň „Gallows Hill“, ktorá je súčasťou kompilácie „Savannah True Crime Compilation“. Výťažok z tejto nahrávky poputuje na realizáciu múzea Graveface v americkom meste Savannah.

Black metalová formácia RAGNAROK má vonku nový videoklip ku skladbe „Chapel of Shadows“ z albumu „Non Debellicata“. Ten vychádza 15. novembra u Agonia Records.