CANNIBAL CORPSE nahrali ďalší klip. Novinky hlásia aj CRYPTA, ABORTED, MASSACRE a SKID ROW

CANNIBAL CORPSE s novým videoklipom. CRYPTA ponúka druhú časť záberov z natáčania videoklipu. ABORTED v štúdiu. SKID ROW a MASSACRE u nových vydavateľstiev.

CANNIBAL CORPSE

Death metalové legendy CANNIBAL CORPSE fanúšikom nadelili ďalší videoklip. Tentokrát ho nahrali na skladbu „Necrogenic Resurrection“ z nedávno vydanej štúdiovky „Violence Unimagined“.

Čisto ženská úderka CRYPTA ponúka druhú časť záberov zo zákulisia tvorby videoklipu ku skladbe „From the Ashes“ z chystaného debutu „Echoes of the Soul“. Ten vyjde 11. júna prostredníctvom vydavateľstva Napalm Records.

Death/grinderi ABORTED sa v súčasnosti nachádzajú v štúdiu, kde s producentom Zackom Ohrenom nahrávajú nový album. Zatiaľ poslednú dosku „TerrorVision“ vydali v roku 2018.

Death metaloví veteráni MASSACRE, sa s plánom vydať nový, v poradí štvrtý štúdiový album, upísali vydavateľstvu Nuclear Blast Records. Nový prírastok do diskografie očakávajte ešte tento rok.

Americká formácia SKID ROW podpísala celosvetovú zmluvu s vydavateľstvom earMUSIC. Kapela aktuálne pracuje na novom a zatiaľ nepomenovanom albume s producentom Nickom Raskulineczom.