Kto bude plakať za Tebou? NO CONTROL nelenia, zverejnili nový animovaný klip

Mnohí z vás si určite všimli, že skupina NO CONTROL nespí ani počas tejto vynútenej koncertnej prestávky. No a to, s čím prichádzajú teraz je naozaj veľkým prekvapením!

NO CONTROL

Singel „Na Hrane“ ešte poriadne nedoznel a chalani prichádzajú s ďalším. Skladba „Kto bude plakať za Tebou?“ prekvapí asi každého. Pri tejto kapele sme si už akosi zvykli na kvalitnú produkciu, či texty a túto svoju povesť si novým singlom obhájili.

Nová skladba prináša zvuk doplnený o analógové syntetizátory, ktoré v spojení s moderným metalovým zvukom prinášajú originálnu položku do playlistov ich fanúšikov.

Skupina NO CONTROL sa tento singel rozhodla podporiť aj uvedením animovaného videoklipu. „Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, kedy cíti potrebu vyjsť zo svojho stereotypu či komfortnej zóny. No večné odkladanie dôležitých krokov môže mať za následok aj koniec, ktorý má od happyendu ďaleko,“ dopĺňa frontman kapely, Elko Schronk. Tvorbu videoklipu kapela opäť zverila do rúk Janovi Ivanovi, zatiaľ čo o hudobnú produkciu sa postaral Jimi Cimbala z Randal Group production.

Zdá sa teda, že NO CONTROL tvorivou núdzou naozaj netrpia a ako sa im podaril nový song a klip môžete posúdiť aj vy.

Tlačová správa