VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ S METALSHOPOM – 2. KOLO!

Dámy a páni, pokračujeme druhým kolo našej veľkej letnej súťaže v spolupráci so spoločnosťou Metalshop.sk! Nezabúdajte, hráte o dva 30 % zľavové poukazy na nákup ľubovoľného tovaru, ktorý má v ponuke spoločnosť Metalshop.sk. Počas leta vám prinesieme 6 otázok, súťaž však bude rozdelená do troch častí. V každej z nich vám položíme 2 otázky, na ktoré bude treba správne odpovedať. Jedna otázka bude súvisieť s Metalshopom a druhá s metalovou scénou. Uzávierka odpovedí bude v stredu 3. septembra 2014, po ktorej dvaja z vás získajú spomínané zľavy. Na rade je 2. kolo našej súťaže. Po kliknutí na „Čítať ďalej“, nájdete tretiu a štvrtú otázku.
Súťažné otázky – 2. kolo:
3, Posiela Metalshop svoj tvora aj do iných krajín ako je Slovensko a Česká Republika?
4, Napíšte všetky štúdiové albumy SLAYER, na ktorých bubnoval ich súčasný bicmen Paul Bostaph…

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte „Súťaž s Metalshop.sk“. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte spolu zo všetkých troch kôl do stredy 3. septembra do 12. hodiny! Meno výhercu zverejníme v priebehu pár dní na našich stránkach. Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms správu a bude zverejnený na našich stránkach a našej facebook fan page.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.