SÚŤAŽ O 2×1 VOĽNÝ VSTUP NA OSLAVU 20. VÝROČIA DEPRESY

DEPRESY oslávia 22. októbra 2011 koncertom v trenčianskom Piáne 20. výročie kapely. DEPRESY budú oslavovať okrúhle jubileum spoločne s viacerými pozvanými kapelami ako INFER, ČAD, B.B.Y.B., DOOMAS a TRISTANA na akcii nazvanej Necro Fest VIII. Kacia sa začína o 19. hodine. Samotná kapela nám venovala na túto oslavu dva voľné vstupy, pre dvoch výhercov 1 voľný vstup. Preto neváhajte a zapojte sa do tejto súťaže. Šancu vyhrať má naozaj ktokoľvek z vás, stačí ak správne odpoviete na tri súťažné otázky, ktoré nájdete po kliknutí na „Čítať ďalej.“
Súťažné otázky:
1, Akú prezývku mal pôvodný vokalista kapely DEPRESY?
2, Ktorý album ako prvý naspieval nový vokalista Vesper?
3, V ktorom roku sa DEPRESY naposledy predstavili na festivale Brutal Assault?

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte Depresy. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte do stredy 19. októbra, do 12. hodiny. Mená výhercov zverejníme ešte v ten deň vo večerných hodinách. Výhercov budeme kontaktovať mailom alebo sms a budú zverejnení na našich stránkach. Zároveň prosíme súťažiacich, aby sa zapojili do súťaže len tí, ktorí naozaj v prípade výhry na ten koncert pôjdu. Ďakujeme za pochopenie.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude zarátavaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.