Folk/doomoví SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY v Bratislave

Bratislavský klub Randal bude v polovici septembra hostiť uznávanú českú formáciu SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, ktorá na Slovensku vystúpi po dlhšom čase. Akciu organizuje internetový magazín Gutter Society.

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (Cze)
TIARRA (Rom)
DARKFALL (Aut)

Nedeľa 17.9.2017, Bratislava – Randal Club
Štart: 19:30, vstupné: 10 € (predpredaj) / 12 € (na mieste)

Na Slovensko sa po dlhšom čase vracajú SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Táto legendárna kapela z Českej republiky, ktorá mieša doom metal s výraznými stredoeurópskymi folkovými prvkami,  je vrámci žánru právom považovaná za jedno z najkvalitnejších zoskupení v Európe, čo potvrdzuje i fakt, že ich domovskou stajňou je už pár rokov francúzske špičkové vydavateľstvo Season of Mist. Jej korene siahajú až do prvej polovice 90-tych rokov a bola od začiatku lídrom a trendsetterom na českej scéne! Kapela aktuálne pracuje v štúdiu Rolanda Grapowa na novom albume pod producentským dohľadom Yossiho Sassiho z ORPHANED LAND, čo je neodškriepiteľnou zárukou kvality! V nedeľu 17. septembra vás teda všetkých pozývame do Randal clubu v Bratislave, kde si budete môcť SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY vychutnať naživo.

Na koncerte sa predstavia aj hostia, konkrétne gotickí symfonici TIARRA z Rumunska, ktorí po získaní stabilnej pozície na domácej scéne, po prvýkrát vyrážajú na európske turné. Vrele vám túto kapelu odporúčame, určite nebudete sklamaní.

Druhým hosťom budú rakúski thrash/deathoví DARKFALL. Kapela aktuálne vydala nový album s názvom „At The End of Times“ a patrí v rámci svojho žánru k špičke na rakúskej scéne. Na Slovensku sa už predstavili niekoľkokrát a preto pre viacerých nebudú úplnou neznámou.

Nedeľa 17. septembra teda bude patriť Randal clubu, kde si prídete na svoje pri kvalitnej metalovej hudbe!

FB Event

Plagát ku koncertu

Tlačová správa