Death metal ako elixír lásky. Príďte si vychutnať Black Valentine v Poprade

Pre všetkých zamilovaných aj nezamilovaných tu máme druhý ročník mini festu Black Valentine. Tentokrát totálne v old school death metalovom duchu. Výborné kapely, príjemný klub a super zvuk, o ktorý sa postará Maťo Barla. Toto všetko je záruka kvality.

BLACK VALENTINE

UERBEROS (PL) – death metal
SOUL MASSACRE (CZ – Havířov) – death metal
SURGERY (SK – Poprad) – death metal
DEHYDRATED (SK – Piešťany) – death metal
BLOODCUT (SK – Martin) – death metal
BLOODY REDEMPTION (SK – Revúca) – death metal

Sobota 17.02.2018, Poprad – Rock Fabric
Štart 18:00, vstupné 6 €

BLOODY REDEMPTION – Pomerne mladá banda z Revúcej, ktorá svojim debutom „Infected Minds“ poriadne rozvírila prach slovenského undergroundu. Ak smútite napr. za veličinou DEATH, toto je ich slovenská odpoveď.

BLOODCUT – Ďalšou death metalovou bandou na súpiske sú BLOODCUT z Martina. Toto záhrobné trio nám zarecituje svoje „love songs“ z prostredia cintorínov v duchu klasického death metalu koncom 80-tych rokoch, keď sa tento žáner len rozvíjal.

DEHYDRATED – Death metalové legenda zoskupená okolo Braňa Juráka, ktorá po rokoch vstala z mŕtvych a zo svojim albumom „Resurrection“ znie zaslúžené úspechy. Chalani mali vystúpiť už na prvom ročníku, pre chorobu sa však ospravedlnili. Tentokrát pevne veríme, že ich konečne privítame aj u nás.

SURGERY – Domáci drtiči SURGERY si pomaly budujú na slovenskej scéne výborne meno. Ich aktuálny album „Absorbing Roots“ vychádza presne 17.2.2018, takže ho spoločne pokrstíme.

SOUL MASSACRE – Prvým zahraničným hosťom bude kapela z Havířova SOUL MASSACRE. Skúsení muzikanti, švédskom nasiaknutý death metal a v neposlednom rade za mikrofónom krásna slečna, takže kapela poteší nielen uši, ale aj oči.

UERBEROS – Spoza Tatier sa k nám dovalí death metalový buldozér EURBEROS. Ich debutový album „Tormented By Faith“ vyšiel pod Immortal Souls Productions, čo už je samo o sebe zárukou kvality. Bohorúhačsky death metal v štýle napr. IMMOLATION, alebo MORBID ANGEL. Môžeme tak očakávať hlboký growl, šialene rýchle bicie, zvonivé činely a u gitár samozrejme rýchle riffy, atmosférické zvuky, melodické rozklady a kvílivé sóla.

FB Event

Plagát k Black Valentine

Tlačová správa