SÚŤAŽ O DVA VOĽNÉ VSTUPY NA SABATON A ELUVEITIE V BRATISLAVE

Ideme po dlhšom čase opäť súťažiť! Agentúra Octopus Promotion nám venovala do súťaže dva voľné vstupy na bratislavský koncert SABATON, ELUVEITIE a WISDOM, ktorý sa uskutoční v sobotu 23. marca v Majesticu. Výherca dvoch voľných vstupov však bude môcť byť iba jeden! Ak chcete ísť na túto nepochybne zaujímavú akciu zadarmo a chcete na ňu aj niekoho pozvať, neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky, ktoré nájdete po kliknutí na „Čítať ďalej“.
Súťažné otázky:
1, SABATON po vydaní aktuálneho albumu „Carolus Rex“ obmenili zostavu. Kto prišiel do kapely? Napíšte mená všetkých nových členov.
2, SABATON sa naposledy v bratislavskom Majesticu predstavili v roku 2010. V akom dátume to bolo a aké kapely im predskakovali?
3, Pod ktoré vydavateľstvo patria Švajčiari ELUVEITIE?

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte Sabaton. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte do utorka 19. marca do 12. hodiny. Meno výhercu zverejníme ešte v ten istý deň vo večerných hodinách. Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms a bude zverejnený na našich stránkach. Zároveň prosíme súťažiacich, aby sa zapojili do súťaže len tí, ktorí naozaj v prípade výhry na ten koncert pôjdu. Ďakujeme za pochopenie.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaní iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.