POETRY IN TELEGRAMS s novým klipom a knihou textov

Hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS sa v októbri ohlásil hneď s dvomi novinkami – s knihou textov a novým videoklipom.

Hlavný mozog medzinárodného projektu POETRY IN TELEGRAMS – Johny Štefeček.

Knižka „War for the Point of the Story (Poetry in Telegrams Lyrics)“ je textová príloha k doterajším štyrom albumom a uzatvára tak jednu etapu tohto medzinárodného projektu, ktorý založil slovenský hudobník a textár Johny Štefeček.

Na knihe – rovnako ako na obálkach všetkých CD – spolupracoval „dvorný grafik“ Pavol Truben. Predslov napísal hudobný redaktor a novinár Rudi Rus.

War for the Point of the Story (Poetry in Telegrams Lyrics)

Videoklip „Mysteries [Love Is Not Enough]“ je analogicky poslednou epizódou celej série klipov s populárnym Gregorom Hološkom v hlavnej úlohe. Tentoraz mu sekunduje mladá herečka Ivana Kološová, ktorú môžete vidieť napríklad v muzikáli Tisícročná včela na doskách Divadla Andreja Bagara v Nitre.

Režisérom záverečnej, piatej časti „seriálu“ je opäť Peter Čermák. Singel pochádza z ostatného albumu „I, Koheleth“, ktorý bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy. O bicie sa na nahrávke postaral jeden z najuznávanejších bubeníkov sveta, Marco Minnemann. Ten sa so svojou kapelou THE ARISOCRATS čoskoro predstaví aj slovenskému publiku.

Tlačová správa