VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ: HRAJTE O 2 ZĽAVY NA NÁKUP V METALSHOP.SK!

Na našich stránkach vám prinášame spolu so spoločnosťou Metalshop.sk veľkú letnú súťaž! Od dnes v priebehu celého leta budete môcť súťažiť o dva 30 % zľavové poukazy na nákup ľubovoľného tovaru, ktorý má v ponuke spoločnosť Metalshop.sk. Ako nato? Jednoducho! Treba sledovať naše stránky a stránky Metalshopu. Spolu vám prinesieme 6 otázok, súťaž však bude rozdelená do troch častí. V každej z nich vám položíme 2 otázky, na ktoré bude treba správne odpovedať. Jedna otázka bude súvisieť s Metalshopom a druhá s metalovou scénou. Uzávierka odpovedí bude v stredu 3. septembra 2014, po ktorej dvaja z vás získajú spomínané zľavy. Ak ste pripravení, ideme nato. Po kliknutí na „Čítať ďalej“, nájdete prvé dve otázky.
Súťažné otázky – 1. kolo:
1, Koľko produktov (v tisícoch) ponúka Metalshop.sk? (za správnu odpoveď budeme považovať tú, ktorá bude najbližšie k skutočnému číslu).
2, Napíšte všetky štúdiové albumy, ktoré nenaspieval v legendárnej skupine IRON MAIDEN, Bruce Dickinson.

Správne odpovede posielajte na mail sutaze.valhalla@gmail.com . Do predmetu správy uveďte „Súťaž s Metalshop.sk“. Odpovede stačí napísať v tvare: číslo otázky a odpoveď. Ku odpovediam nezabudnite pripojiť aj vaše kontaktné údaje – adresa, telefón. Správne odpovede posielajte spolu zo všetkých troch kôl do stredy 3. septembra do 12. hodiny! Meno výhercu zverejníme v priebehu pár dní na našich stránkach. Výhercu budeme kontaktovať mailom alebo sms správu a bude zverejnený na našich stránkach a našej facebook fan page.

PODMIENKY:  Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude započítaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaží sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.